Dünyanın birçok yerine seyahat ederken konakladığınız yerlerde unutamayacağınız bir husus da konfor ve iç acıcı tasarım başarısıyla Caddie ‘nin Hotel için tasarladığı ürünler ve ekipmanlar olacaktır. Yüksek standartlarda kaliteli ürün kataloğuna sahiptir. Modern otel ekipmanları  keşfederken daha fazla yaratıcı fikirler edineceksiniz.

Bu yıl yine ön büro, housekeeping, oda servisi, yemek servisi ile kendine özgü tasarımları ile birçok yeni ürününü de hoteller tarafında tercih edilmektedir. Müşterilerine fazlasıyla göz zevki yaşatırken, kullanım kolaylığı ile hotel çalışanlarının verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Caddie ürünlerinin tasarımı otellere hem çok yakışmakta hem de farklı bir konfor sunmaktadır. Oteller için özel bir tasarım katkısı sağlayarak tüm otel konseptini bir bütün olarak tamamladığı için de başarısını çok daha yukarılara taşımıştır.
Caddie oteller için sunduğu yeni ürünlerini çeşitlendirerek zenginleştirmiştir. Fakat her bir otel ekipmanı için özel bir tasarım ortaya konulmuştur. Tasarımın en büyük katkısı işlevselliğidir. Tasarımı bir bütün olarak görmek gerekir.
Caddie Hotel grubu ile aslında beklentilere cevap vermektedir. Müşteri gözünden memnuniyet olarak yansımaktadır. Bu memnuniyet daha iyi bir hizmet vermek anlamına gelmektedir. Gelişime açık olmak huzur vermektedir. Böylece otellerde aranan en önemli amaç elde edilmiş olmaktadır. Modern otel tasarım ekipmanları
Caddie nin yeni tasarım ürünlerini çok beğenecek ve siz de tercih edeceksiniz. Caddie Hotel kataloğunun muhakkak elinizin altında olması sizi avantajlı hale getirecektir. Lobi, Mutfak, Oda Servisi, Temizlik bölümlerinde ürün listenizi Caddie konsepti ile yenilemek zamanı diyebiliriz.

Trend olan otel ürünlerini beğeniyle tercih edebilirsiniz. Tabi ki renovasyona girecek işletmelerin de süreci daha etkili ve hızlı bir şekilde tamamlamasına yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir