İşletmenizde ki temizliği ve düzeni Caddie Klasik Kat Arabaları ile sağlamaya ne dersiniz?

Otel, pansiyon gibi işletmeler de günlük rutin temizlik işleri müşteri memnuniyetini arttırırken,uzun ömürlü ürünler içinde kaliteli, şık ve dayanıklı malzemeler kullanmak son derece önem arz etmektedir. Tüm sezon boyunda kullanılacak malzemelerin dayanıklılığı sizi hem maliyetten kurtaracak hem de şık oluşuyla müşterinin gözündeki imajı yükseltecektir. Caddie klasik kat arabaları ile işletmenizde zaman sorunu aşılacak tüm operasyonlar zamanlı ilerleyip hızlı ve pratik bir şekilde oda temizliği ve düzeni sağlanacaktır.

Caddie klasik kat arabaları ahşap tasarımıyla iç mekanınıza farklı bir hava ve konsept katacaktır. Aynı zamanda kullanıcılarının isteğine göre özelleştirilebilir olması kullanan kişiye kolaylık ve konfor katacaktır. Tamamen lamine ahşap yapıyla farklı renk seçenekleriyle işletmenizde ki görselliğe ayak uydurabilecektir. Yüksek raf özelliğiyle çok fonksiyonlu oluşu ve dört teker üzerinde rahat hareket kabiliyeti ile kullanıcılarına yardımcı oluyor.

IBC Group – Işıltan A.Ş sizlerle yürüdüğü bu yolda 90 yıllı aşkın tecrübesi 15.000 kurumsal müşterisi ile her zaman zirveyi hedeflemektedir. IBC Group – Işıltan A.Ş çalışmalarını insan sağlığı, çevre bilinci ve müşteri memnuniyeti kombinasyonu ile bütünleştirerek, daha iyi bir gelecek için sizlerin daima yanındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir