Bellboyy

Artık valizlerin hayatımızın her bölümünde yer aldığını biliyoruz, çünkü sürekli yolculuk yapılıyor ve kısa süreliğine bile olsa insanlar mutlaka valiz taşıma ihtiyacı duyuyor. Otellerin müşterilerini karşılarken güzel bir itibar bırakmak açısından farklı konseptler ile müşterilerini memnun edebilirler. Görünüş açısından Transbag kadar çekici durmasa da hem iş gücünden kurtaracak hem de dayanıklılığıyla büyük bir tercih sebebi olacaktır.

Caddie katlanır valiz taşıma arabaları hayatınızı kolaylaştıracak bir ürün olarak sizlere sunuluyor. Müşterilerinizi daha rahat ve konforlu bir şekilde gideceği yere yükünü hafifleterek ulaştırmak için, katlanır valiz taşıma arabaları her zaman ihtiyacınız olan ürün olacak. Aynı zamanda katlanarak saklamak son derece kolay ve küçük yapısıyla büyük ağırlıklar taşıyabilmektedir. Dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen valiz arabaları aynı zaman büyük tekerlek yapılarıyla geniş alan kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Farklı stil ve renk seçenekleriyle de görselliğe önem veren Caddie müşterilerinin istek ve arzularına cevap vermiştir.

IBC Group – Işıltan A.Ş otel ekipmanlarında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için her zaman olduğu gibi şimdi de çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye pazarının güvenilir yüzü IBC Group – Işıltan A.Ş her zaman yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir