caddie hotel yeni ürünler

Caddie otel en iyi tasarımlarla 2020 için alternatif ürünler hotel ürünleri seçimimize büyük katkı sunmaktadır. Bu yazımızda ürün listesine eklenen ürünleri ve avantajlarını size sunuyor olmanın heyecanını yaşamaktayız. Kategori bazında Caddie Hotel ürünlerini kısaca aşağıda bulunan başlıklar halinde inceleyebilirsiniz. Caddie Yeni Konsept Hotel Ürünleri – Caddie HORECA :

Ön Büro ( Front Office )

Front Office bilindiği gibi misafirlerimizin hakkımızda ilk fikir edindiği buluşma noktamızdır. Öncelikle sizi Transbag Eco, Ercole Easy ve Teseo Eco ile tanıştırıyoruz. Bu ürünlerin avantajı ise ekonomik ürünlere artan talebi karşılamaktadır. Yeni konsept olan Rollbag tel kafes şeklinde olması çantalar ve valizler için kolaylık sağlarken genelde cruise gemileri için uygundur. Hotel ürünleri arasında vazgeçilmezlerin yerini almaya adaydır.

Transbag Eco
Transbag Eco
Ercole CR Easy
Teseo CR Easy
Teseo CR Easy

 

 

Housekeeping

Bilinen konseptine ilave olarak fazla talep olması sebebiyle yeni bir kategori olan plastik kat arabası eklenmiştir. Capri ve Capri Eco modelleri muhteşem ve kusursuz tamamlanmıştır. Masif ve ekonomik Ponza ise dış mekan housekeeping için tasarlanmıştır. Geleneksel housekeeping yelpazesi için aliminyum model olan Dakar Alu aynı zamanda dış mekan için de uygundur. George XL ise oldukça fazla kapasitesi ancak yine de kolay ve rahat kompakt bir dizayn hakimdir. Sonuncu ama en önemlisi Bali sizin için bir fırsat çünkü modern, gelişmiş yuvarlak köşe tasarımlar ve bir grup ilave aksesuar seçenekleriyle galaksinin yıldızıdır.

Capri Eco
Capri Eco
Ponza
George-XL
Dakar Alu

Çamaşırhane (Laundry)

İtalyan stili ve renovasyon yapılmış ekonomik roll konteynırlar, bir Fransa historiği için alternatif oluşturmaktadır.

Caddie X ECO
Caddie X ECO

Temizlik (Cleaning)

Temizlik ekipmanları kullanım alanı olarak kısıtlı kalmaktadır. Düzenli ve iç açıcı bir stil ise sizi diğerlerinden bir adım öne çıkaracaktır. Transnet ve Ambiente yeşil dostu tamamı geri dönüşebilen plastikten üretilmiştir.

transnet
Transnet

Oda Servisi ( Room Servise)

Gerçekten misafirlerinizin takdirini alacak ve bütçenizi fazlasıyla kara kontrol altına alacaksınız. Ekonomik Flip Top 80 ve 90 güzel bir teklif almanız için listenize eklemeniz gereken ürünlerin başında gelmektedir.

Table Flip Top Eco 80 / 90

Yemek Servisi (Food Service) Hotel Ürünleri

Kesinlikle Verso 12 ve 24 ü farketmelisiniz. Ergonomik ve verimli hatları buna ilave olarak izole edilmiş Ice Caddie size en iyi şekilde destek olacaktır.

Verso 12
Verso 24
Verso 24

Caddie HORECA ürünlerini incelerken pek modern tasarım şekillerine siz de şahit olacak Caddie Hotel in mükemmel konuksever tarzını farketmiş olacaksınız.

IBC Işıltan A.Ş nin Caddie-Hotel işbirliği sunumunu beğeneceğine emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir