Günümüzde insanlar tüm senin yorgunluğunu atmak ve güzel bir tatil geçirmek için her şey dâhil otelleri tercih etmektedir. Her şey dâhil oteller günün 24 saatinde oda servisi hizmeti vermektedir. Burada müşteri memnuniyeti oldukça önemli olmakta çünkü oda servisinde göstereceğiniz performans müşterinizin otelden mutlu ayrılmasını sağlayacaktır. Oda servisleri genelde yiyecek ve içecek olması dışında bagaj standları, bebek bakım araçları ve taşıma araçları gibi farklı fonksiyonlarda servislerde sağlanmaktadır.

Minibar

İçecek servisi konusunda kendine güvenen işletmeler minibarlar ile müşterilerini etkilemeye çalışmaktadır. Müşterilerin ilgisini çekebilen ve etkileyen içecekler ödedikleri ücretin karşılığını oda servislerinde arayacaktır.

Yiyecek sevisi

Odalara yiyecek servisi de diğer müşteri memnuniyetini arttıracak bir etkinlik olarak dikkat çekmektedir. Güzel bir tatil yapmak isteyen müşteriler gösterilecek hizmet karşısında mutlu ve huzurlu bir tatilin keyfini çıkaracaklardır. Bu durum işletmeye para olarak geri dönüş yapacaktır.

Bebek bakım araçları

Çocuklu ailelerin daha rahat ve konforlu bir tatil yapmaları içi sadece yiyecek ve içecek değil oda servisi olarak bebekler için ailelerin istekleri de karşılanmaya çalışılacaktır. Bu doğrultuda hem müşteriler memnun kalacak hem de işletmenin imajı artacaktır.

Bagaj standları ve taşıma araçları

Hangi yönden olursa olsun otelinizde konaklayan müşterilerinize oda servisi vazgeçilmez bir kazanım olması aynı zamanda işletmeye de imaj ve kalite katması demektir. Müşterilere bagaj stantları ve taşıma araçları hizmeti vererek kendi imajınızı yaratabilirsiniz.

IBC Group – Işıltan A.Ş olarak işletmelere Caddie otel ekipmanlarıyla her zaman destek vermeye hazırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir