Otellerin sürekli çalıştığı ve aktif olduğu noktalardan birisi de çamaşırhane departmanıdır. Bu noktaya her gün düzenli olarak kirli eşyalar gelmekte ve temizlenip katlara dağıtılmaktadır. Çamaşırhaneye gelen tüm ürünler kendi grupları içerisinde çamaşır makinelerinde yıkanmak zorundadır. Yatak örtüleri, yatak kılıfları, yastık ve havlular aynı yerde yıkanmadığı için özelleştirilmiş çamaşır toplama makineleri gerekmektedir. Çamaşırların daha iyi organize edilmesi ve daha temiz yıkanması müşterilerinize daha konforlu ve rahat bir hizmet sunmanıza olanak sağlayacaktır.

Caddie çamaşır toplama arabaları, farklı fonksiyonlarda rahat kullanım kolaylığı sağlayarak iş yükünüzü hafifletmekte aynı zamanda çamaşırhane departmanında düzeni sağlamaktadır. Hafif malzemeler kullanılarak yapılan kirli çamaşır toplama arabaları rahat hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Bölmeler polyester keten torbalarla desteklenerek hem sağlam hem de içerisinde ki ürünlerin daha sağlıklı bir şekilde taşınması sağlanmıştır.

IBC Group – Işıltan A.Ş ihtiyacınız olan ürünlerin kaliteli, sağlıklı ve ekonomik olmasına dikkat ediyor daha iyi hizmet vermek için yeni gelişmeleri takip ederek en yeni ürünleri sizlere sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir