Caddie otel ekipmanlarında kendini kanıtlamış bir marka olarak müşterilerine en iyi hizmeti, kaliteyi ve güvenilirliği bir arada sunarak hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Her gün gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek en yeni ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Caddie minibar ürünleri, otellerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu ürünler arasında olmakla birlikte çalışan ve müşteriler için konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir.

Sağlam, şık ve dayanıklı minibar ürünleriyle hem görselliğe hem de kaliteye önem veren Caddie,  zarafeti ile iç mekânlara mükemmel uyum sağlıyor. Çelik ve ahşap malzeme seçenekleriyle müşterilerinin karşısına çıkan Caddie minibar, hem dayanıklı hem de su geçirmez. İz bırakmaz lastik tampon darbeleri ve çizilmeleri önler. Kullanışlı yapısıyla her koşulda daha rahat kullanılması ve çalışana kolaylık sağlaması en büyük avantaj olacaktır. Hafif oluşu hareket kabiliyetini arttırıyor ve 4 tekerle daha hızlı hareket imkânı sağlıyor. Tekerlek kilit sistemiyle her noktada durup rahat bir hizmet sunması otellerin minibar ihtiyacını gözler önüne seriyor.

IBC Group – Işıltan A.Ş ile Türkiye pazarında yükselen yıldız olarak yerini almış olan Caddie müşterilerinin taleplerine her fırsatta cevap veriyor. Güvenilir, kaliteli ve ekonomik ürünleriyle müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor ve bununla gurur duyuyoruz.

https://www.caddie-hotel.com/mini-bar/bora-bora/bora-bora-m

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir