Oteller, işletmelerini konuklarla doldurmak için farklı yollar denerler ve hizmetlerine sürekli yenilerini eklerler. İşletmeler otel konsepti, eğlenceler, aktiviteler, yeme-içme ve oda servis hizmeti gibi farklı alanlarda akıllı düşünceler geliştirerek müşterilerini etkilerler. Otele gelen çoğu misafir oda servisleri hakkında bilgi almak ister çünkü gittiği otelde verdiği ücretin karşılığı bekler. Otel işletmeleri de etkili uygulamalar devreye sokarak konukların rahatı ve konforu için çalışır.

Oda ServisiOda servisinde genellikle yeme- içme ihtiyacı olduğu gibi bazen de genel ihtiyaçlar konusunda oda servisi hizmeti alınmaktadır. Otellerin konforuna göre belirli zaman dilimlerinde oda servis hizmeti alınmaktadır ve gittiğiniz otelin oda servis hizmeti hangi saatlerdeyse o saatte faydalanabilirsiniz. Oda servisinde konuklara yeme-içme servisi yapılırken kullanılan malzeme ve ekipmanlara özen gösterilmelidir. Odaya gelen yiyecek ve içecekler taşınırken oda servis araçları kullanılmalı ve çalışanlara kolaylık sağlayacak ve ergonomik yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Oda servis ekipmanlarının ergonomik yapısı çalışanların daha hızlı hareket etmesini sağlarken işletmenin imajında da olumlu yönde izler bırakacaktır.

Rocam oda servisi ürünleriyle işletmelere şık tasarım, yenilik ve kalite katarak farklılık yaratmaya hazırlanıyor. Yapacağınız her servis için özel dizayn edilen servis araçlarıyla misafirlerinizin beklentilerini rahatlıkla karşılayacaksınız. Yemek servisinde yiyeceklerin sıcak tutulması için dizayn edilen Rocam PLEIADI T oda servisi aracı ile misafirlerinize yemeklerini sıcak servis edebilirisiniz. PLEIADI P oda servisi aracı ile yiyecek ve içecek servisi yapılan konuklar kendilerini rahatta hissedecek ve kaliteyle tanışmış olacaklar.

Rocam oda servisi ürünleri kaliteli, kullanışlı ve ergonomik olmasıyla işletmelere ekonomik yönden kolaylık sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir