IŞILTAN BALABANLI GROUP OF COMPANY

ROCAM MUTFAK VE SERVİS EKİPMANLARI TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Rocam Türkiye olarak mutfak ve servis ekipmanları ürünleriyle müşterilerimize değer katıyoruz. Rocam markası için 3 temel değeri vardır. Bunlar müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlama, kullanıcı merkezli oluşu ve ürün mükemmelliğe önem verişidir.
Her fikir her zaman uygun ve doğru değildir. Bu nedenle Rocam müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru cevaplar verebilmek adına her zaman yararlı yenilikler keşfetmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Rocam üretim yapmaktan çok her endüstriyele ve her kullanıcısına değer katan bir marka olmuştur.
Rocam kullanıcılarına önem verir ve onların görüşü doğrultusunda üretimde ilerler veya değişikliğe gider. Böylelikle Rocam markasının ürettikleri ürünler her zaman müşterileri tarafından saygı duyulur ve korunur. Yani Rocam markası hem kullanıcı dostudur, hemde sürekli iyileştirilmiş ürünleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Rocam üretim yaparken kullandığı malzeme ve ürünlerin kalitesine kalite kontrolüne önem gösterir. Böylece her müşterisi için özel çözümler üretebilir. Böylece Rocam markası hizmetteki sürdürebilirliğini her zaman müşteri güvencesiyle garantilemiş olur.
Rocam Türkiye olarak vizyon ve misyonumuz; otel, mutfak ve servis ekipmanlarında ki deneyim ve bilgi birikimimizi, kurumsal stratejilerimizi ve hizmet platformlarımız, yeni projelere hızla adapte olma kabiliyetimizi sürekli yenileyerek gözden geçirip, Bu doğrultuda, iş yaptığımız otel ekipmanları alanlarında lider bir şirket olmanın verdiği gururu taşıyarak, bunun bize yüklediği sorumlulukları bilincinde olup, bu gelişimi daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz.

İLETİŞİM

IŞILTAN TEMİZLİK EĞT.SAĞ.GÜV.HİZ. PAZ. İNS. SAN. TİC. A.Ş.

Antalya Ofis

Doğuyaka Mah. Termesos Bulvarı. Satıcı Sitesi B Blok No:38 Muratpaşa , ANTALYA
+902423432350 +905443015510 Fax:+902423432359
[email protected]

İstanbul Ofis

İkitelli OSB İş Merkezi İkitelli / İSTANBUL
+90 212 343 55 44(pbx )
[email protected]

Ankara Ofis

Birlik Mah. 448. Cad. No:9 Çankaya / ANKARA
+90 312 524 26 16(pbx)
[email protected]