Otel işletmelerinde kat temizliği artık daha önemli ve üzerinde durduğu mekânlardır. Kat temizliğinde konukların tüm ihtiyaçları giderilir ayrıca odaların temizliği ve bakımı yapılır. Kat görevlileri kendilerine verilen temizlik arabalarıyla katlardaki görevlerini hızlı ve çabuk bir şekilde bitirerek konuklara hazır hale getirmelidir. Bu durumda kat görevlilerinin kullanacağı ekipmanların önemi artmış olacaktır.

Caddie, kat görevlileri için özel olarak tasarladığı The Caddie serisi işletmelere hem görsellik hem de kalite katacaktır. Çoklu cepleriyle ve iç hacmiyle oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Çanta biçiminde ki kat temizlik arabası çoklu bölmeleriyle içerisinde her türlü temizlik malzemesi ve ekipmanı bulundurabilirsiniz. Dayanıklı yapısı çabuk yıpranmasına engel olurken, ergonomik yapısı da kat görevlileri için oldukça rahat ve konforlu olacaktır. Görsel olarak da işletmelere estetik katacağı kesin olurken kullanımı gayet kolaydır. 2 adet sürgülü ve çıkarılabilir çekmecelerin biri uzun kulpludur ve diğeri malzeme taşıma çantası gibidir. Malzemeler her zaman organize edilecektir. Çekmeceler, arabanın alt bölümünü açmadan kullanılabilir. Güçlü elastik bağlama kayışı, hareket halindeyken güvenli bir saklama için çubukların etrafına sarılır. Eşsiz bir hijyen için çıkarılabilir ve yıkanabilir plastik cep astarları bulunur.

Caddie ile artık işletmelerin kat temizli The Caddie serisine emanet hem kullanışlı hem de estetik duruşu konukların ilgisini çekecek ve işletmelere konforu yaşatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir