Otel konferans salonları, seminerler ve amfilerde düzenlenen programlar önceden planlanması gereken organizasyonlardır. Bu organizasyonların asıl amacı katılımcılara kendisini bir konu hakkında dinletebilmesi ve katılımcıları bilgilendirmesidir. Konferanslarda zaman uyumu çok önemlidir, çünkü dinleyici sıkılabilir, dikkat dağılabilir ve başka bir konuşması var ise zamanından almış olabilirsiniz. Katılımcılar ise tüm dikkat konuşmacıyı dinlemektedir. Belli zaman aralıklarında mola verilir ve çay, kahve, yiyecek ikramları yapılır, bu sayede katılımcıların dikkati toplanır ve konferans kaldığı yerden devam eder. Konferansın alanının iç dizaynı ve ses sitemi de katılımcıları etkileyen etmenler olarak dikkat çekmektedir. Oturma bölümü ayarları, aralarındaki mesafeler amfi yüksekliği ve ayaklı askılıklar gibi farklı dekoratif eşyalarında yer alması gerekmektedir.

Konferans süresi boyunca dinleyicilerin montları elinde durmadan ve yer kaplamaması için ayaklı askılıklar konferans salonlarında dikkat edilecek bir durumdur. Konferans da verilen molalarda kullanılan ekipmanlar ergonomik olmalı yeme-içme masaları kullanışlı olmalıdır. Konferans salonlarında temizlik de dikkat edilecek diğer bir durumdur. Uzun süre kalabalık ortamda durulacağı için ortamın temizliği profesyonel ekipmanlarla yapılmalı oturulan alanlarda toz ve kir kalmamalıdır.

Caddie ayaklı askılıklar konferans ve amfiler için kullanışlı, dayanıklı ve kaliteli bir olmaktadır. Görünüş ve dizayn olarak şık durabilen ayaklı askılıklar ortamda estetik bir duruş sergiler. Konferans sırasında yapılacak servisler içinde kullanışlı ürünleri ve servis ekipmanları daha rahat hizmet anlayışı sunmaktadır.

“Kaliteli Konferans Salonlarında Keyifli Bir Ortam” için bir yorum

  • Pretty great post. I just stumbled upon your weblog
    and wanted to mention that I have really loved surfing around your blog posts.
    After all I’ll be subscribing for your feed and I’m hoping you
    write once more soon!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir