Her müşteri otele ilk girdiği andan itibaren güzel bir karşılama bekler; eğer işletme bunu fırsata çevirmek istiyorsa farklı fikirlerini ortaya çıkarmalıdır. Gelen müşteriler birçok valizle geldiği için bellboylar valizleri odalarına taşımaktadır fakat bu kadar ağır yükleri bir arada taşımak hiçte kolay değil!
Transbag de denilen belboy arabaları valizleri daha güvenli bir şekilde odaya taşımak hem de estetik görünüşüyle müşterilerin ilgisini çekmektedir. Bellboyların daha rahat ve konforlu bir şekilde valizleri odaya taşımaları hizmeti üst seviyelere çekmektedir. Farklı yük kapasitelerine göre değişen bellboy arabaları tek seferde tüm valizleri odalara çıkararak zamandan kazanç sağlanması amaçlanmıştır.
Caddie Transbag’ler, kaliteli bir ürün olmakla birlikte çok fonksiyonlu özelliğiyle müşterilerinizin askılarını asabilir, zeminindeki yüksek kaliteli kadife halısı %100 poliamidden yapılmış olması ve yumuşaklığından dolayı valizlerinizin zarar görmesini önlemiş olursunuz.
Caddie Transbag’ler de kullanılan malzemelerin kaliteli olması ürünü dayanıklı kılarak uzun vade de kullanımını sağlayarak işletme maliyetlerinin azaltılması amaçlanmaktadır. Dört tekerden ikisinin dönmesi ile hareket kabiliyeti artan transbagler ulaşacağı noktaya zorlanmadan ilerler ve kullanan kişiye iş kolaylığı sağlar. Caddie, otellerin kendi müşterilerine daha iyi hizmet sunması için tasarladığını transbagler ile her zaman yanınızda olup farklı tasarımlarla destek vermeye devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir