Günümüzde konaklama işletmeleri, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermesi için değişim süreçlerine girmesi ve müşteri memnuniyetini arttırmak için yeni çözümler üretmesi gerekmektedir. İnsanları sosyal ve ekonomik yönden etkileyecekleri gibi sundukları hizmet, güvenli bir konaklama ve mutlu bir tatilde işletmelerin kar etmesini sağlayacaktır. Resepsiyonundan mutfağına kadar her bir bölümünün dikkatli ve titizlikle yönetilmesi gerekmektedir.

Öyle bir bölüm var ki müşterilerin en yakınına kadar girdiğiniz, birebir olduğunuz bir zaman tabi ki kat hizmetleri

Kat hizmetleri, tüm konaklama işletmeleri için önemli bir kriter olmasının yanında lüks oteller için büyük önem teşkil etmektedir. Müşterilerin odalarına geldiği zaman temiz ve sessiz bir ortam bulması işletmenizin imajını arttıracaktır. Bir başka durum ise hız ve düzen; bu iki durumda kat hizmetleri için son derece önemlidir, çünkü çalışanlar belirli bir disiplin içinde olurlarsa kısa sürede görevleri tamamlayıp düzenlerini standartlaştırmış olacaklardır. Bunun için kat hizmetleri çalışanlarının kullandığı ekipmanlar son derece önemlidir. Kat arabaları ve temizlik sistemleri, kat hizmetleri çalışanları için en büyük yardımcı ekipmanlar olarak dikkat çekmektedir. Caddie kat hizmetleri ekipmanları, sizlere eşsiz bir deneyim, güvenli bir hizmet ve mutlu müşteriler kazandıracaktır. Birçok ürünüyle işletmelere profesyonel temizliği tattıran ve vazgeçilmeyen ürünleriyle müşterilerini beklentilerini karşılayan dünya markasıdır.

Türkiye’deki distribütörü olan IBC Group – Işıltan A.Ş sizlere dünyanın en çok tercih edilen markalarını ulaştırmaktadır.

IBC Group – Işıltan A.Ş ile daha konforlu, güvenli ve hijyenik işletmelere kavuşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir